Zespół Szkół Nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego  w Tomaszowie Lubelskim

 

ul. Żwirki i Wigury 7
22-600 Tomaszów Lubelski
woj. lubelskie
Polska


tel. 84 665 90 15 - sekretariat
tel. 84 665 99 83 - Dyrektor Janusz Joniec
fax. 84 665 90 02
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 84 665 93 81 - warsztaty
tel. 84 664 68 48 - księgowość
tel. 84 664 64 05 - pracownia komputerowa

 

 

wewnętrzne numery telefonów:

32 - Dyrektor Janusz Joniec
33 - Wicedyrektor Alicja Jasińska
37 - Wicedyrektor Ryszard Jałowiec
35 - Pokój nauczycielski
34 - Księgowość
40 - Kierownik gospodarczy Henryka Bielak
45 - Kasa
44 - Sokolnia
39 - Pedagog szkolny

 




 
******************* PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   

MECHANIK WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA

 

 

Po raz kolejny udało się uczniom popularnego "Mechanika" nawiązać wyrównaną rywalizację z jakże szacownymi szkołami średnimi województwa lubelskiego. Na zawodach sportowych - Finał Wojewódzki Ligi La  w Białej Podlaskiej rozegranych w dniu 21.10.2014 r, po bardzo zaciętej rywalizacji /w mediach określanej  mianem: PO WALCE.../ minimalnie z dorobkiem 1273 pkt. ulegliśmy drużynie sąsiedniego ogólniaka /ZS 1 Tomaszów Lubelski - 1276 pkt. / i zostaliśmy wicemistrzami województwa.
Tym razem za sobą zostawiliśmy:
- I LO Biała Podlaska - Kraszewski  1256,
- RCEZ Biłgoraj - 1234 pkt,.
- V LO Lublin - 1181 pkt,
- LO ONZ Biłgoraj - 1174 pkt.



 
******************* PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   

SZKOLNE ELIMINACJE OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ

 

 

Dnia 17 października odbyły się szkolne eliminacje do pierwszego etapu XLI  edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Udział wzięło 40-tu uczniów naszej szkoły. Rozwiązywali test w dwóch grupach: elektrycznej i mechanicznej. W zaciętym współzawodnictwie do kolejnego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Bardyga Patryk, Malec Marek, Żukowicz Mateusz, Łagowski Kamil, Piz Adrian, Nadłonek Dawid, Murzacz Wojciech, Kiś Maciej,  Klech Piotr, Piz Alan, Trynda Maksymilian, Czuchaj Bartłomiej, Heizner Emanuel, Buczak Artur, Wawryca Szymon, Kudyba Mateusz, Majdan Mateusz, Czop Jarosław i Błauciak Damian.

 

 

 
 

Patryk Bardyga (kl. IIIh) i Malec Marek (kl.IVh), za zajęcie ex aeqwo pierwszego miejsca, otrzymali z rąk Dyrektora zespołu Szkół Nr4 p. Janusza Jońca nagrody rzeczowe w postaci multimetrów. Nagrody ufundował absolwent naszej szkoły.

 


 

 

 

Olimpiadę zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele: p.p. Iwona Krawczyk,  Roman Pilchoń i Marek Świtka.
Gratulujemy zwycięzcom i liczymy na dalsze ich sukcesy w kolejnych etapach.

 

 
******************* PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

 

 

 


 

 


 

 



 
******************* PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   

SPRZĄTANIE ŚWIATA

 

 

3 października 2014 r., uczniowie klasy I „g” oraz II „k” pod opieką pani Iwony Krawczyk oraz pani Renaty Tor, wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Dzięki wspólnej i ciężkiej pracy wszystkich uczestników akcji, został oczyszczony teren lasu przyległy do ulic: Leśna, Siwa Dolina i Ordynacka  oraz teren wokół Pomnika Józefa Piłsudskiego.


Zdjęcia ze sprzątania w galerii


 
******************* PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   

OGŁOSZENIE

 

 

Zespół Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim po przeprowadzeniu procedury zamierza sprzedać w formie przetargu nieograniczonego następujące maszyny, urządzenia i maszyny rolnicze:

  1. Dwuosiowy rozrzutnik do obornika – szt. 1.
  2. Przyczepy – szt. 2.
  3. Kopaczka elewatorowa do ziemniaków – szt. 2.
  4. Koparko – ładowarka „Białoruś” – szt. 1.
  5. Sadzarka do ziemniaków – szt. 1.
  6. Glebogryzarka G 11 – szt. 1.
  7. Beczkowóz jednoosiowy – szt. 1.
  8. Opielacz wielorzędowy – szt. 1.
  9. Sadzarka do rozsady – szt.1.
  10. Brona trzypolowa – szt. 1.
  11. Dwukółka do przewożenia dłużycy – szt. 1.
  12. Kombajn do ziemniaków – szt. 1.
  13. Ciągnik rolniczy „Zetor” 5211 – szt. 1.
  14. Ciągnik rolniczy „Zetor” 7211 – szt. 1.
  15. Kultywator – szt. 2.
  16. Pług trzyskibowy zagonowy – szt. 1.
  17. Obsypnik do ziemniaków – szt. 1.
  18. Kosiarka rotacyjna – szt. 1.
  19. Nożyce krążkowe – szt. 1.
  20. Nożyce mechaniczne bez silnika – szt. 1.
  21. Tokarka TUE 40 – szt. 1.
  22. Tokarka TUE 35 – szt. 3.
  23. Szlifierka do wałów korbowych – szt. 1.
  24. Szlifierka SW 300 - szt. 3.
  25. Szlifierka do płaszczyzn – szt. 1.
  26. Strugarka – szt. 1.
  27. Frezarka pionowa do metali – szt. 1.
  28. Frezarka pozioma do metali – szt. 1.
  29. Przecinarka tarczowa do metali – szt. 1.
  30. Zgrzewarka – szt. 1.
  31. Grubościówka – szt. 1.
  32. Wyrówniarka – szt. 1.
  33. Piła tarczowa do drewna – szt. 1.
  34. Frezarka pionowa do drewna – szt. 1.

O terminie przetargu powiadomimy w odrębnym ogłoszeniu.

 

Galeria zdjęć oferowanych maszyn i urządzeń

 

 

 
******************* PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   

HISTORYCZNY SUKCES MECHANIKA

 

 

Po raz pierwszy od wielu, wielu lat/tj. początek la 90-tych/ drużyna z naszej szkoły po wygraniu zawodów powiatowych /Tomaszów Lub. OSiR – 25.09.2014/, doskonale spisała się na zawodach rejonowych /Tomaszów Lub. OSiR – 02.10.2014/ i awansowała do Finału Wojewódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych /Lubartów – 15.10.2014/.



W drużynie ZS nr 4 wystąpili /bieg przełajowy  10 x 1400 m/:

1. Patryk Czoska        - II k    - 4,04 min.
2. Łukasz Malec        - I k    - 4,15 min.
3. Patryk Kawka        - II c    - 4,17 min.
4. Damian Misztal        - I k    - 4,20 min.
5. Piotr Chojna        - I c    - 4,23 min.
6. Patryk Staruszkiewicz    - I a    - 4,25 min.
7. Krystian Chudyga        - I a    - 4,28 min.
8. Mateusz Bukała        - II g    - 4,30 min.
9. Michał Kusiak        - III k    - 4,32 min.
10. Norbert Micek        - I g    - 4,41.
11. Kamil Kochański        - III g    - 4,44 min.
12. Kamil Bil            - I c    - 5,17 min

Opiekunem drużyny jest Mirosław Drzewosz.

Zdjęcia z zawodów w galerii

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 13