KOMUNIKAT

Z uwagi na przypadki zachorowań na COVID - 19 w naszej szkole od dnia 22 października do dnia 5 listopada 2020 roku wprowadza się tryb zdalnego nauczania. Będą jedynie prowadzone w warsztatach szkolnych zajęcia praktyczne oraz nauka jazdy. Zobowiązuję uczniów do przypomnienia sobie regulaminu zdalnego nauczania w szkole, zaś nauczyciele przedstawią uczniom formę w jakiej będą prowadzić zdalnie zajęcia. Wymaga się od uczniów systematycznego sprawdzania informacji w e – dzienniku zwracając szczególną uwagę na zadania domowe.

Janusz Joniec – Dyrektor ZSTM
w Tomaszowie Lubelskim

WZNOWIENIE ZAJĘĆ STACJONARNYCH

Drodzy uczniowie i nauczyciele z radością informujemy, że od poniedziałku - 5 października 2020 r. wracamy do nauczania stacjonarnego 🥳🤩.

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Z uwagi na fakt stwierdzenia pozytywnego wyniku COVID-19 u jednego z nauczycieli szkoły PSSE w Tomaszowie Lubelskim dokonała oceny ryzyka narażenia na zachorowanie uczniów. Ocena dotyczy uczniów klas, w których zarażony nauczyciel miał zajęcia. Zgodnie z rekomendacją Sanepidu w kwarantannie pozostają klasy:

• I c do 24 września,
  • II e do 24 września,
  •  II d do 26 września,
  • I l do 24 września,
  •  II l do 21 września,
  • II m do 21 września.

W klasach tych zostaje wprowadzone zdalne nauczanie, na zasadach wcześniej stosowanych, do czasu zakończenia dla nich kwarantanny.

Uczniowie pozostałych klas w poniedziałek (21.09.2020 r.) wracają do szkoły.
Jednocześnie przypominam wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym o bezwzględnym przestrzeganiu wprowadzonych zasad funkcjonowania szkoły w okresie pandemii.

Janusz Joniec.

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Informujemy, że w piątek 18.09.2020 wszystkie zajęcia w naszej szkole zostają odwołane. Prosimy o wzajemne przekazywanie między sobą tej informacji.

NIE ZWALNIAJĄ TEMPA

27 marca 2020 roku Patryk Korkosz, uczeń Zespołu Szkół Techniczno – Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim zdobył I miejsce w Polsce w XXVI Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej w Poznaniu. ZSTM ponownie może się cieszyć kolejnym sukcesem. W dniu 15 września 2020 roku drużyna szkoły Patryk Korkosz i Łukasz Kowalczuk w Finale IX Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników w Poznaniu zajęła miejsce II.

Wielkie gratulacje i podziękowania uczniom i ich opiekunowi Henrykowi Grzesińskiemu składa Dyrekcja i nauczyciele ZSTM.

NOWY NABYTEK

Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych wzbogacił się o samochód ciężarowy do nauki jazdy na kategorię "C". Korzystać z samochodu będą uczniowie klas o kierunku "kierowca mechanik". W ten sposób poszerzy się zakres kształcenia w szkole.

GEST DOBREJ WOLI PANA ROMANA RAKA

Wyjątkowym gestem dobrej woli wykazał się Pan Roman Rak, właściciel RST „Roztocze" i WSK Tomaszów Lubelski. Nieodpłatnie przekazał ZSTM 800 sztuk przyłbic ochronnych. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni otrzymają takie maski.