NAJLEPSI UCZNIOWIE

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim  gratulują uczniom, którzy w roku szkolnym 2018/2019 osiągnęli wysokie wyniki w nauce, wykazali się dużą pracowitością, systematycznością oraz konsekwencją w realizacji swoich planów.
Najlepsze wyniki dydaktyczne w minionym roku szkolnym osiągnęli:

  • Michał Sołtysiak - klasa 2k – średnia ocen 5,21
  • Izabela Żurawska – klasa 1h – średnia ocen 5,05
  • Patryk Korkosz – klasa 3g – średnia ocen 5,00
  • Michał Gęborys – klasa 2k – średnia ocen 5,00
  • Bartłomiej Malec – klasa 1k – średnia ocen 4,95
  • Paulina Borys – klasa 3k – średnia ocen 4,88
  • Agnieszka Wiatrzyk – klasa 3k – średnia ocen 4,88
  • Kamil Szczerba – klasa 2k – średnia ocen 4,86
  • Dawid Margol – klasa 2k – średnia ocen 4,79

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

PODZIĘKOWANIA

Z okazji zakończenia roku szkolnego Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZS4 w Tomaszowie Lubelskim dziękują:

  • Kamili Rybińskiej, Marlenie Zimerman i Rafałowi Ziobrowi za działalność w Samorządzie Szkolnym,
  • uczniom klas III technikum za godne reprezentowanie Szkoły w poczcie sztandarowym,
  • uczniom reprezentującym Szkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz  zawodach sportowych,
  • uczniom reprezentującym Szkołę podczas uroczystości szkolnych i pozaszkolnych,
  • uczniom za wsparcie techniczne uroczystości szkolnych i audycji oraz działalność w radiowęźle szkolnym,
  • wszystkim uczniom zaangażowanym w życie Szkoły, jej godne reprezentowanie w środowisku lokalnym,
  • wszystkim uczniom za całoroczną naukę i pracę nad doskonaleniem samych siebie,
  • rodzicom wspierającym naszą Szkołę i aktywnie włączającym się w jej życie.

Dziękujemy i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

EGZAMIN POPRAWKOWY 08.2019

  • 27. 08. 2019 r. (wtorek) język polski, historia  godz. 900 sala 15
  • 27. 08. 2019 r. (wtorek) podstawy przedsiębiorczości  godz. 900 sala 7
  • 27. 08. 2019 r. (wtorek) język niemiecki, język angielski  godz. 900 sala 16
  • 28. 08. 2019 r. (środa) matematyka, magazyny dystrybucyjne  godz. 900 sala 15
  • 28. 08. 2019 r. (środa) działalność gospodarcza  godz. 900 sala 7
  • 28. 08. 2019 r. (środa) podstawy elektrotechniki i elektroniki godz. 900 sala 16

ZAKOŃCZENIE SZKOLNEGO KONKURSU „MISTRZ OBRABIARKI 2019”

Dnia 11 czerwca 2019 r. odbył się II etap szkolnego konkursu „ Mistrz obrabiarki”.
Spośród 10 uczniów komisja konkursowa wyłoniła 3 laureatów oraz wyróżniła 4 uczniów.

  1. Dziuba Kacper 3K
  2. Gęborys Michał 2K
  3. Wiatrzyk Robert 3H
  • Przednowek Szymon 3H
  • Kita Dawid 3K
  • Koper Sebastian 3H
  • Kapuśniak Grzegorz 3H


Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się we środę 19 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.
Gratulujemy!