WAKACYJNE STAŻE

Uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych realizują staż w ramach projektu „Atrakcyjne kształcenie zawodowe w Tomaszowie Lubelskim”. W  stażu uczestniczą uczniowie kształcący się w zawodach: operator obrabiarek skrawających, mechanik pojazdów samochodowych, kierowca mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik elektryk, technik pojazdów samochodowych, technik logistyk.

I jeszcze kilka dodatkowych fotek: https://photos.app.goo.gl/Bd4iEXmmS1HWcfRRA

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNO-MOTORYZACYJNYCH

1. Skierowania do lekarza medycyny pracy dla kandydatów do Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia należy pobrać w sekretariacie szkoły od 2 czerwca 2020 r. w godzinach od  9:00 do 15:00.
    Kandydaci do klasy wielozawodowej (fryzjer, kucharz, cukiernik) skierowania otrzymują od pracodawcy.
  2. Wnioski o przyjęcie do szkoły można pobierać w sekretariacie lub ze strony szkoły www.zs4.pl
  3. Wypełnione wnioski wraz z załącznikami należy składać w punkcie rekrutacyjnym od 15 czerwca do 10 lipca 2020 r. lub elektronicznie wysyłając na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Informacja Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy o badaniach uczniów w 2020 roku http://www.womp.lublin.pl/

KONIEC ROKU SZKOLNEGO IIIA I IIIB

Drodzy absolwenci klasy III A i III B Branżowej Szkoły I Stopnia.
Dzisiaj kończycie kolejny etap waszej edukacji. Te trzy wspólne lata minęły bardzo szybko. Dla wielu z was był to czas wytężonej pracy i wielu radości z uzyskiwanych wyników.
Życzymy wam, aby wysiłek i wytrwałość włożone w pogłębianie wiedzy i umiejętności przynosiły wam sukcesy. Realizujcie postawione sobie cele. Niech wasze osiągnięcia i plany będą dla was źródłem radości i zadowolenia. Bądźcie szczęśliwi, uśmiechnięci, zawsze pełni optymizmu.
Wychowawca klasy III A Monika Iwanicka-Górnik
Wychowawca klasy III B Bożena Michalska