PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

W dniu 15 listopada 2016 roku w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się kolejny Przegląd Pieśni Patriotycznej. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim. Współorganizatorami byli Starostwo Powiatowe, Burmistrz Miasta Tomaszów i TDK. W Sali teatralnej odbyły się prezentacje pieśni i piosenek patriotycznych w wykonaniu młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: Zespół wokalny w składzie: Angelika Biela, Mariola Młynarczyk, Błażej Kawa i Marcin Kielar. Wykonali oni utwór „Dziś idę walczyć mamo”. Drugą piosenkę zaśpiewała Oliwia Małysza, a akompaniował jej na gitarze Wojciech Brzyski. Duet zaprezentował piosenkę „Dziewczyna z granatem”. Po wszystkich prezentacjach organizatorzy wręczyli wszystkim wykonawcom i szkołom cenne nagrody w postaci odtwarzacza audio. Dziękujemy naszym uczniom za reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym i propagowanie patriotyzmu. Opiekunem muzycznym naszych uczniów na ten przegląd był Pan Andrzej Bulicz.