SZKOLENIE TECHNICZNE

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY SAMOCHODOWEJ POZNAŃ 2016

Stały dostęp do wiedzy specjalistycznej stanowi podstawę rozwoju każdej firmy, niezależnie od jej obszaru. Warsztaty samochodowe i szkoły o profilu samochodowym nie są w tej kwestii wyjątkiem.

17 listopada 2016 r. pan Zbigniew Piotrowski przedstawiciel firmy  ZF Friedrichshafen  AG SA, przeprowadził w naszej szkole szkolenie techniczne na temat produktów marki SACHS, LEMFÖRDER, TRW. Koncern technologiczny ZF to światowy lider w dziedzinie techniki układów przeniesienia napędu i układów jezdnych oraz technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. ZF jest jednym z największych dostawców rozwiązań motoryzacyjnych na całym świecie.
Uczniowie klas o profilu samochodowym oraz nauczyciele zostali zapoznani z rozwiązaniami technicznymi, diagnozowaniem i naprawą następujących zespołów: sprzęgieł samochodowych, kół dwumasowych, automatycznych skrzynek biegów oraz amortyzatorów. Wiadomości i porady techniczne przekazane na szkoleniu nie jest łatwo znaleźć w ogólnodostępnej literaturze.
Dziękujemy panu Zbigniewowi Piotrowskiemu za trud i poświęcenie w trakcie szkolenia.