KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY!

Dnia 29 października 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski poezji patriotycznej pod hasłem „Myśląc Ojczyzna…”. Wzięła w nim udział młodzież naszej szkoły z klas technikum i liceum dla dorosłych. Dyrekcję szkoły reprezentowała pani Alicja Jasińska, a komisję konkursową nauczycielki języka polskiego, panie: Danuta Gęborys, Maria Latos, Beata Pawłucka i Beata Rysak.
W atmosferze patriotycznych uniesień i przy blasku świec strofy o Ojczyźnie recytowali:

• Daniel Rogulski z klasy IIh
  • Marlena Zimerman z klasy II h
  • Kamila Rybińska z klasy II h
  • Lidia Dembicka z klasy I h
  • Szymon Sawka z klasy Ik
  • Szymon Kubiszyn z klasy IV k
  • Izabela Mrozik z klasy II o
  • Marcin Prus z klasy IV h
  • Kacper Rachański z klasy IV h
  • Mariola Młynarczyk z klasy IV h
  • Agata Machuła z klasy IV h

Po wysłuchaniu wszystkich recytacji, jury konkursowe wyróżniło następujących uczniów:

• I miejsce – Lidia Dembicka
  • II miejsce – Kamila Rybińska
  • III miejsce – Szymon Kubiszyn

Laureatom zostaną wręczone nagrody rzeczowe , a wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy podczas uroczystości z okazji 100 – lecia Niepodległości.

Zredagowała Beata Rysak