VIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA MECHANIKÓW


Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników już na dobre wpisały się w kalendarz konkursów dla branży motoryzacyjnej. Po kilku latach szybkiego rozwoju to jedne z najbardziej prestiżowych zawodów dla profesjonalistów oraz młodych mechaników czemu sprzyja bliska współpraca organizatora – Fundacji Cooperatio z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, ExxonMobil oraz pozostałymi partnerami Mistrzostw. W tym roku największą zmianą w konkursie jest wprowadzenie nowej kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych oraz uruchomienie nowej wersji strony internetowej.
6 marca 2019 r. odbyły się eliminacje online Ogólnopolskich  Mistrzostw Mechaników.
W kategorii „MŁODY MECHANIK” brało udział 893 zespołów w tym 5 zespołów z Zespołu Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim.
Do finału zakwalifikował się zespół „Mechanik3” – Karol Gajda i Dawid Dąbrowski – Zespół Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim. Opiekun zespołu - Henryk Grzesiński.
W kategorii „MŁODY MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH” brało udział 278 zespołów w tym 3 zespoły z Zespołu Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim.
Do finału zakwalifikował się zespół „Mechrol2” – Szymon Kubiszyn i Piotr Radwański – Zespół Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim. Opiekun zespołu – Jakub Has.

Gratulujemy  i  życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu !!!