IV TURNIEJ TECHNICZNO – MOTORYZACYJNY

15 marca 2019 roku Zespół Szkół Nr 4 zorganizował dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum Powiatu Tomaszowskiego kolejny turniej techniczno – motoryzacyjny. Ponadto udział w turnieju wzięli uczniowie z Narola i Krasnobrodu. W kategorii gimnazjum okazały puchar zdobyli uczniowie z Bełżca, zaś indywidualnie I miejsce zajął Kacper Skowronek z Bełżca, II Mateusz Bukała z Krasnobrodu, III Jakub Jurczak również z Bełżca. Najlepszą drużyną wśród szkół podstawowych zostali uczniowie Szkoły Podstawowej z Lubyczy Królewskiej. Indywidualnie I miejsce zajął Łukasz Kucybała SP w Narolu, II – Szymon Krasny, III – Dominik Rogal, obaj ze SP w Lubyczy Królewskiej. Fundatorami nagród byli Starosta Tomaszowski – p. Henryk Karwan, właściciel RST „Roztocze” i WSK – p. Roman Rak oraz Dyrektor Zespołu Szkół Nr 4. Szczególne uznanie należy się p. R. Rakowi, który ufundował nagrody dla wszystkich uczestników turnieju. Nagrody wręczyli: p. Anna Romanowicz – Łagowska – dyrektor biura Posła Tomasza Zielińskiego, p. Henryk Karwan – Starosta Tomaszowski i p. Łukasz Ciećko – przedstawiciel firmy RST „Roztocze”.