MOTOR SHOW POZNAŃ 2019

Po raz kolejny w dniach 28-31 marca 2019 roku w Poznaniu odbyły się targi Motor Show pod hasłem motoryzacji jutra i wokół niego bardzo mocno zbudowany był program od strony ekspozycji poprzez liczne samochody koncepcyjne oraz dziesiątki wydarzeń towarzyszących, które w każdym roku dostarczają licznych emocji.
Grupa 11 uczniów naszej szkoły brała udział w tych  targach i uczestniczyła w następujących finałowych konkurencjach turniejów i konkursów:
VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii Młody Mechanik. W finale rywalizowało 30 zespołów a wśród nich Zespół Mechanik3 /Karol Gajda i Dawid  Dąbrowski/ z Zespołu Szkół Nr4 w Tomaszowie Lubelskim. Zadania finałowe okazały się trudne dla Karola i Dawida i ostatecznie zajęli 23 miejsce.
VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników - pierwsza edycja w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. W finale rywalizowało 20 zespołów a wśród nich Zespół Mechrol2 /Szymon Kubiszyn i Piotr Radwański/ z Zespołu Szkół Nr4 w Tomaszowie Lubelskim. W finale ostatecznie zajęli 12 miejsce otrzymując nagrody indywidualne i dla szkoły nagroda - skrzynka narzędziowa.
25 Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej. W etapie teoretycznym rywalizowało 300 uczniów z całej Polski a wśród nich Oskar Frankiewicz, Patryk Korkosz i Jakub Pawłowski z Zespołu Szkół Nr4 w Tomaszowie Lubelskim. Ostatecznie Patryk Korkosz zajął 6 miejsce w Polsce w kategorii szkół - technika.

GRATULUJEMY!!!


Zapraszamy do galerii zdjęć z MOTOR SHOW Poznań 2019.