XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ZAWODOWY „ROK PRZED DYPLOMEM” - ETAP REGIONALNY (WOJEWÓDZKI)

10.05.2019 r. grupa 237 uczniów klas technicznych z 25 szkół województwa lubelskiego przystąpiła do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas regionalnego etapu XIII międzyszkolnego konkursu zawodowego „Rok przed dyplomem”.
Honorowy patronat nad konkursem sprawowali Marszałek Województwa Lubelskiego, Kurator Oświaty w Lublinie, Prezydent Miasta Lublin, Rektor Politechniki Lubelskiej, Polskie Towarzystwo Informatyczne. Jak co roku w Konkursie udział brali uczniowie klas III technikum z naszej szkoły.

W etapie regionalnym konkursu wyłoniono 61 laureatów i 42 wyróżnionych.
Lista laureatów i wyróżnionych w konkursie w poszczególnych kwalifikacjach:

A.31 Technik logistyk
I miejsce
Paweł Puchajda, Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku
II miejsce
Agnieszka Wiatrzyk, Zespół Szkół Nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim
Adam Kwietniewski, Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku
III miejsce
Adrian Smaga, Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku
wyróżnienie
Daniel Wójcik, Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie,

E.8 Technik elektryk
I miejsce
Marcel Stańko, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
II miejsce
Paweł Gajda, Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce
Kamil Haczykowski, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
wyróżnienie
Tomasz Stefaniak, Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku
Jakub Gołacki, Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie
Piotr Banaś, Zespół Szkół Technicznych w Puławach
Michał Binienda, Zespół Szkół Technicznych w Puławach
Szymon Gromysz, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F.Zwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej

M.12 Technik pojazdów samochodowych
I miejsce
Patryk Korkosz, Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim
II miejsce
Mateusz Bryk, Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce
Krystian Ciołko, Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim
wyróżnienie
Piotr Pietraszek, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim Błażej Szymański, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
Mariusz Dziewa, Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim

M.19 Technik mechanik
I miejsce
Kacper Dziuba, Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim
II miejsce
Dawid Kita, Zespół Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce
Mateusz Duda, Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim
wyróżnienie
Arkadiusz Teresiński, Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku
Paweł Polak, Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublinie


GRATULUJEMY.