SZKOLNY KONKURS MISTRZ OBRABIARKI 2019

Dnia 4 czerwca zostanie przeprowadzona pierwsza edycja szkolnego konkursu „Mistrz obrabiarki”. Jest to projekt skierowany do uczniów interesujących się obróbką skrawaniem, narzędziami pomiarowymi i technologią wytwarzania części na obrabiarkach konwencjonalnych i sterowanych numerycznie.
Do udziału zapraszamy osoby z klas drugich i trzecich o specjalności operator obrabiarek skrawających, technik mechanik specjalizacja obróbka skrawaniem, a także każdego komu nie jest obcy temat technologii skrawaniem., a także każdego komu nie jest obcy temat technologii skrawaniem.
Etap pierwszy odbędzie się we wtorek 4 czerwca na trzeciej godzinie lekcyjnej tj. 9.35, czas trwania 45 minut., natomiast etap drugi - 11 czerwca.
Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie.