ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2019

8 listopada bieżącego roku odbyła się uroczystość poświęcona odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Przygotowali ją uczniowie pod opieką p. B. Pawłuckiej i p. B. Rysak. Część artystyczną poprzedził referat przygotowany przez p. E. Joniec i wygłoszony przez uczniów  Dawida Makucha i Konrada Bieleckiego.                           
Oprawę muzyczną opracowali i przedstawili uczniowie klasy I L , I H i III K  : Jagoda Bodys, Łukasz Dach, Klaudia Gmitrowicz, Karol Jakubiak, Dawid Jarosz, Wojciech Pudełko, Hubert Prus i Anna Żuk. Uroczystość uświetniły również recytacje w wykonaniu : Edyty Grądz, Lidii Dembickiej, Wojciecha Pudełko, Izabeli Mrozik, Kamili Rybińskiej, Marleny Zimerman.
Sprzęt elektroniczny obsługiwali Łukasz Dach, Kamil Kolanko oraz Kamil Wrębiak pod nadzorem pana Roberta Sieradzkiego.
Część artystyczna spotkała się z uznaniem słuchaczy i została nagrodzona brawami.