KOMUNIKAT DLA RODZICÓW I UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNO-MOTORYZACYJNYCH

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zajęcia w naszej szkole zostały zawieszone w okresie od 12 do 25 marca 2020 roku. W związku z powyższym przypominamy, że należy rygorystycznie przestrzegać zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej, dotyczących higieny osobistej i właściwego zachowania.
Uczniowie powinni unikać dużych skupisk ludzkich, a więc wykluczone jest przebywanie w kawiarniach, pubach, barach, restauracjach, pizzeriach, galeriach handlowych itp. Zachęcamy, aby wolny czas przeznaczyć na uzupełnianie wiadomości i przygotowanie się do egzaminów maturalnych i zawodowych.
Nie wskazane jest, aby uczniowie bez ważnego powodu wychodzili z domu lub uczestniczyli w spotkaniach towarzyskich. Przypominamy, że przestrzeganie powyższych zasad jest kontrolowane przez Policję.
Liczymy na odpowiedzialne zachowanie Rodziców i Uczniów. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco komunikatów w mediach dotyczących sytuacji epidemiologicznej w kraju. Prosimy  o sprawdzanie informacji na stronie internetowej szkoły i wpisów w dzienniku elektronicznym.


Dyrekcja ZSTM