SZKOLNY KONKURS NA WYKONANIE GODŁA

Godło-BERNADSKI OREST 1D Godło-BODNAR WIKTORIA 1E Godło-BODYS KONRAD 1L
Godło-KIELEMNIK-WOJDYŁO OLIWIA 1L Godło-WIATRZYK ALEKSY 1C Godło-ZIMOŃ ŁUKASZ 1C

11 listopada, dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r., obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dla uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych został zorganizowany Szkolny Konkurs na wykonanie Godła pod patronatem Dyrektora ZSTM. Do 15.12.2020r. uczniowie odsyłali przygotowane przez siebie prace konkursowe. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością w doborze różnych technik plastycznych, a także oryginalnością wykonania. Przesłane prace wskazują na to, że wymagały one nie tylko umiejętności, ale niejednokrotnie dużej cierpliwości. Komisja Konkursowa wyróżniła i nagrodziła prace: Bernadski Orest kl.1d, Bodnar Wiktoria kl.1e, Bodys Konrad kl.1l, Kielemnik-Wojdyło Oliwia kl.1l, Wiatrzyk Aleksy kl.1c, Zimoń Łukasz kl.1c. Nagrody rzeczowe zostaną wręczone laureatom konkursu, gdy wrócimy do szkoły. Należy jednak podkreślić, że wszystkie przesłane prace stanowią dowód dużych zdolności artystycznych naszych uczniów. Na pochwałę z pewnością zasługuje wysoki poziom artystyczny oraz kreatywność młodzieży.
Wszystkie prace dostarczone na konkurs będą stanowiły ekspozycję w klasopracowni nr 32.
 
Barbara Dewódzka