BY SPRAWNE ŻYCIE NIE BYŁO MARZENIEM, A CELEM!

Jestem uczennicą 3H. Piszę do Państwa w niezwykle ważnej sprawie, ponieważ chciałabym prosić o pomoc. Mój tato, Janusz Żurawski 11 grudnia dostał udaru krwotocznego tzw. wylewu. Jego stan był krytyczny i nikt nie dawał mu szansy na przeżycie. Obecnie znajduje się w szpitalu w Zamościu, na razie na oddziale zakaźnym, ponieważ miał pozytywny wynik na koronawirusa. Tato będzie potrzebował specjalistycznej opieki, a przede wszystkim rehabilitacji, dzięki której będzie szansa, aby powrócił do sprawności. Razem z mamą i siostrą zwróciłyśmy się o pomoc do fundacji siepomaga. Nasz profil został zweryfikowany i ruszyła zbiórka funduszy na wyjazd taty do ośrodka rehabilitacyjnego.
Chciałabym prosić Państwa o udostępnianie zbiórki dla mojego taty, ponieważ im więcej osób o niej się dowie, tym większa jest szansa, że będziemy w stanie zapewnić tacie odpowiednią rehabilitację i opiekę. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/janusz-zurawski
Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Izabela Żurawska