103 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

10.11.2021 roku w ramach obchodów 103 rocznicy odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli uczciliśmy pamięć o Bohaterach, którzy walczyli za wolność Ojczyzny, w tym celu udaliśmy się na Siwą Dolinę na uroczysty apel.
Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11.11 od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego w ramach akcji #SzkołaDoHymnu.
Program słowno-muzyczny przygotowali uczniowie naszej szkoły, opiekę nad uczniami sprawowały panie Danuta Gęborys i Maria Latos.
Dziękujemy Naszej Młodzieży za niecodzienną lekcję historii w lesie przy płycie upamiętniającej pobyt Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Więcej zdjęć w galerii

SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ

W dniach 19-29.03.2021 r. zorganizowano w Zespole Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych Szkolny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i przesłanie prac. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wykazali się kreatywnością i  talentem plastycznym. Wszystkie prace charakteryzują się oryginalnością wykonania i  wymagały niewątpliwie cierpliwości oraz dużego nakładu pracy i czasu.
Komisja Konkursowa wyróżniła prace: Wiktor Sokołowski klasa 1l, Dawid Margol klasa 4k, Bartłomiej Surowiec klasa 1c, Sandra Mandziuk klasa 1l, Kamila Rybińska klasa 4h, Michał Sołtysiak klasa 4k,  Adrian Szaruga klasa 1c oraz Aleksy Wiatrzyk klasa 1c. Dyplomy zostaną wręczone laureatom konkursu, gdy wrócimy do szkoły.

 

Aby zobaczyć prace kliknij w obrazek powyżej lub w link: https://view.genial.ly/606379f0d70c4f0d4151ba33/interactive-content-konkurs-rozstrzygniety

KOMUNIKAT

Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno – Motoryzacyjnych informuje, że od 26 października 2020 roku (poniedziałek), wszystkie zajęcia, w tym zajęcia praktyczne, odbywać się będą w systemie zdalnym. Na podstawie art. 15 f specustawy z dn. 2 marca 2020 r. zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy u pracodawców są uczniowie klas wielozawodowych.

 

Janusz Joniec

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

W związku z zagrożeniem Covid-19 od jutra tj. 23.09.2020 r. do 2.10.2020 r. włącznie przechodzimy na nauczanie zdalne.
Wszyscy uczniowie otrzymają na pocztę dziennika elektronicznego Regulamin Zdalnego Nauczania - proszę bezwzględnie stosować się do regulaminu.

WYWIADÓWKA DLA KLAS MATURALNYCH

Informujemy, że zaplanowana na dzień 19 marca 2020 roku wywiadówka dla klas maturalnych ze względu na zagrożenie epidemiologiczne nie odbędzie się.