SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ

W dniach 19-29.03.2021 r. zorganizowano w Zespole Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych Szkolny Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i przesłanie prac. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wykazali się kreatywnością i  talentem plastycznym. Wszystkie prace charakteryzują się oryginalnością wykonania i  wymagały niewątpliwie cierpliwości oraz dużego nakładu pracy i czasu.
Komisja Konkursowa wyróżniła prace: Wiktor Sokołowski klasa 1l, Dawid Margol klasa 4k, Bartłomiej Surowiec klasa 1c, Sandra Mandziuk klasa 1l, Kamila Rybińska klasa 4h, Michał Sołtysiak klasa 4k,  Adrian Szaruga klasa 1c oraz Aleksy Wiatrzyk klasa 1c. Dyplomy zostaną wręczone laureatom konkursu, gdy wrócimy do szkoły.

 

Aby zobaczyć prace kliknij w obrazek powyżej lub w link: https://view.genial.ly/606379f0d70c4f0d4151ba33/interactive-content-konkurs-rozstrzygniety