WAKACYJNE STAŻE

Uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych realizują staż w ramach projektu „Atrakcyjne kształcenie zawodowe w Tomaszowie Lubelskim”. W  stażu uczestniczą uczniowie kształcący się w zawodach: operator obrabiarek skrawających, mechanik pojazdów samochodowych, kierowca mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik elektryk, technik pojazdów samochodowych, technik logistyk.

NAUKA JAZDY KAT. B - DRUGA GRUPA

Grupa druga w grudniu uczestniczyła w część teoretycznej prawa jazdy kat. B w ramach projektu „Atrakcyjne kształcenie zawodowe w Tomaszowie Lubelskim” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, działanie 12.4 kształcenie zawodowe.
Na początku stycznia rozpoczną się zajęcia praktyczne nauki jazdy.

NAUKA JAZDY KAT. B - PIERWSZA GRUPA

Grupa pierwsza kończy część praktyczną nauki jazdy kat. B w ramach projektu „Atrakcyjne kształcenie zawodowe w Tomaszowie Lubelskim” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, działanie 12.4 kształcenie zawodowe.