KURS NA PRAWO JAZDY KAT. B

06. 02. 2021 czwarta grupa rozpoczęła kurs prawa jazdy kat. B., po zakończeniu zajęć teoretycznych od 15 lutego UP będą umawiać się na zajęcia praktyczne nauki jazdy z A. Hawryluk, R. Piwowarskim i L. Wiśniewskim.
Pięcioro uczestników umówiło się na egzamin – pierwsze podejście opłacone z projektu – pozostała piątka po zakończeniu jazdy i pomyślnym zdaniu egzaminu wewnętrznego przystąpi do egzaminu w WORD.

WAKACYJNE STAŻE

Uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych realizują staż w ramach projektu „Atrakcyjne kształcenie zawodowe w Tomaszowie Lubelskim”. W  stażu uczestniczą uczniowie kształcący się w zawodach: operator obrabiarek skrawających, mechanik pojazdów samochodowych, kierowca mechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, technik mechanik, technik elektryk, technik pojazdów samochodowych, technik logistyk.

NAUKA JAZDY KAT. B - DRUGA GRUPA

Grupa druga w grudniu uczestniczyła w część teoretycznej prawa jazdy kat. B w ramach projektu „Atrakcyjne kształcenie zawodowe w Tomaszowie Lubelskim” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, działanie 12.4 kształcenie zawodowe.
Na początku stycznia rozpoczną się zajęcia praktyczne nauki jazdy.