DYREKCJA

Dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych

Janusz Joniec

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Nauczyciel dyplomowany.
Studia podyplomowe: Uniwersytet Rzeszowski - Zarządzanie oświatą.

• Nauczyciel w Zespole Szkół Gimnazjalnych w Tarnawatce,
  • Nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym w Tyszowcach,
  • Nauczyciel w Szkole Podstawowej w Hrebennem,
  • Nauczyciel w Szkole Podstawowej w Ciotuszy Starej,
  • Od 1996 roku nauczyciel w Zespole Szkół im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim,
  • Od 2002 roku wicedyrektor w Zespole Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim,
  • Od 2007 roku dyrektor w Zespole Szkół nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Wicedyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych

Iwona Krawczyk

Absolwentka Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej.
Tytuł magistra inżyniera uzyskała w 1999 roku.
Studia podyplomowe - Studium Pedagogiczne na Politechnice Lubelskiej.
Nauczyciel dyplomowany.
Doświadczenie zawodowe:

• od września 1999 r. – nauczycielka w Zespole Szkół Mechanicznych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim,
  • od września 2020 r. – wicedyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Wicedyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych

Ryszard Jałowiec

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie, Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa. Tytuł magistra inżyniera uzyskał w 1991 r.
Nauczyciel dyplomowany. Studia podyplomowe: Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu – Matematyka z elementami informatyki 2003 r.
Doświadczenie zawodowe:

• 1991 r. – nauczyciel w Zespole Szkół Mechanicznych im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim,
  • od września 2007 r. – wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim,

Grono Pedagogiczne - czerwiec 2005 r.