"SIEPOMAGA"

W dniach od 25 do 29 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę pieniędzy dla chorego na serce 4-letniego Franka z Tomaszowa Lubelskiego. Dzięki wsparciu młodzieży i nauczycieli przyczyniliśmy się do osiągnięcia celu jakim była założona kwota 160 000 zł. Poprzez Fundację „Siepomaga” uzbierano 160 461 zł, w tym nasza „cegiełka” to 648,30 zł.
Dziękujemy serdecznie za okazane serce.

Frankowi życzymy pełnego powrotu do zdrowia, a rodzicom pociechy z syna.
Na stronie https://www.siepomaga.pl/c/3258 można śledzić dalsze losy Franka.

"AEROBIK DLA MÓZGU" - AKCJA ZBIERANIA SŁODKICH FANTÓW

W dniach 30.11 - 09.12.2015 r. zbieraliśmy słodycze dla naszych kolegów, mieszkających na Ukrainie. Słodycze i materiały papiernicze trafiły do dzieci i młodzieży należących do Sobotniej Szkoły Polskiej Mowy prowadzonej przez Siostry św. Dominika w Żółkwi oraz do szkoły partnerskiej w Lipniku.
Dzięki Waszej dobrej woli uzbieraliśmy mnóstwo słodyczy i materiałów papierniczych.

• 122 zeszyty
  • 50 długopisów i ołówków, przybory kreślarskie, kredki, flamastry, wycinanki
  • 58 czekolad
  • 300 sztuk wszelkiego rodzaju batoników (wafelki, Liony Marsy, Snikersy, Princessy, Grześki, Crunchery, Estella i inne)
  • 16 paczek chrupek typu Flipsy
  • 21 paczek herbatników
  • 6 dużych paczek ciastek i wafelków
  • 6 dużych paczek pierników
  • 27 paczek paluszków
  • 4 paczki rogalików
  • 13 paczek krakersów
  • 5 paczek landrynek i innych słodyczy.

Część uzbieranych słodyczy przekazaliśmy na akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

MIKOŁAJKI 2015

Dnia 4 grudnia Samorząd Szkolny zorganizował Mikołajki dla kolegów i koleżanek Zespołu Szkół Nr 4. Zaprzęgi Mikołajowe w miarę możliwości odwiedziły wszystkie klasy i rozdały upominki. Wśród  prezentów znalazły się słodycze, rózgi oraz karty podarunkowe. Karty podarunkowe upoważniają do „Wolnego dnia od pytania”, „Dnia bez pracy domowej”, „ Dnia bez klasówki” oraz „ Dwugodzinnego wyjścia na lodowisko miejskie”.
Do zobaczenia za rok i pamiętajcie, że Mikołaj dobrze wie czy ktoś był grzeczny czy nie.

"NIEPEWNOŚĆ JUTRA"

Dnia 13 listopada 2015 r., uczniowie z 11 klas naszej szkoły obejrzało spektakl pt.: „Niepewność jutra”. Spektakl był wystawiany na deskach TDK przez amatorski teatr prowadzony przez Panią Marię Kozyrę.
To już kolejne spotkanie, które przybliża młodzieży życie w niepewnych i strasznych czasach II Wojny Światowej. Przedstawia jak w okresie terroru, niemieckiej okupacji, przesiedleń i prześladowań toczyło się życie zwykłych obywateli Zamojszczyzny.