MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

06.12.2018 r. w Zespole Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim, jak co roku, rozegrane  zostały Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach po wcześniejszych eliminacjach w poszczególnych klasach, uczestniczyło 7 zawodniczek i 37 zawodników.
Zwycięzcom gratulował i pamiątkowe dyplomy wręczył Pan Wicedyrektor Ryszard Jałowiec. Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego, a sędzią głównym był Artur Rachański.
Oto wyniki:
Dziewczęta: I miejsce Dominika Ratowska,  II – Patrycja Smolińska,  III - Kamila Jankowska.
Chłopcy:  I miejsce Rafał Biszczanik,  II - Daniel Mroczkowski,  III - Artur Neć.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy.

REJONOWA LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA W ZAMOŚCIU

Sukcesy naszych uczniów na zawodach etapu rejonowego Licealiady Lekkoatletycznej w Zamościu.

Pierwsze miejsce w swoich konkurencjach wywalczyli: Robert Wiatrzyk – bieg na dystansie 1500m oraz Sebastian Gromek – pchnięcie kulą. Brązowy medal otrzymał Krystian Majdanik w rzucie oszczepem. Trzeci wynik osiągnęła nasza sztafeta 4x100m w składzie: Arkadiusz Greszta, Kamil Frąc, Gabriel Dyl, Michał Mandziuk. Szkołę reprezentowali również: Makohon Kacper  – pchnięcie kulą, Mazur Jakub – skok w dal. Gratulacje!!!

Opiekunowie: Małgorzata Turowska, Mirosław Drzewosz

ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA

7 czerwca 2018 rozegrane zostały w naszej szkole Zawody w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora ZS NR 4.
Puchar Przechodni zdobyła drużyna klasy Ia.
Gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych zawodów
Zdjęcia Gabriel Wołoszyn - IIIg

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU TOMASZOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

5 marca 2018 roku w hali Powiatowego Międzyszkolnego Centrum Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim zostały rozegrane Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja naszych dziewcząt zajęła II miejsce.

Skład zespołu:

• Gardecka Klaudia klasa 2b
  • Kania Sylwia klasa 3h
  • Ratowska Dominika klasa 3h
  • Borys Paulina klasa 2k
  • Pakuła Magda klasa 2k
  • Małysza Oliwia klasa 2k
  • Grzeszczuk Natalia klasa 2g
  • Wiatrzyk Agnieszka klasa 2k
  • Czarnopyś Milena klasa 1h

Wyniki:

• ZS1 Tomaszów ; ZS2 Tomaszów – 0:0
  • ZS4 Tomaszów ; ZS1 Tomaszów – 2:0
  • ZS2 Tomaszów ; ZS4 Tomaszów – 3:0

Gratulujemy!!!

LICEALIADA POWIATOWA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

/Hala ZS Nr 1, 21.02.2018/.

W grupie I Mechanik zwyciężając najpierw LO Łaszczów  w setach 2:0, następnie LO Nr 1 w setach 2:0 zajął pierwsze miejsce.
W finale Mechanik pokonał zwyciężcę II grupy Ekonomik w setach 2:0.

Wyjściową szóstkę tworzyli: Dawid Umiński 4k, Tomasz Umiński 4k, Samuel Hejzner 3k, Szymon Trynda 3k, Bartłomiej Kotowicz 3k i Marcin Malec 4g. Zawodnicy rezerwowi: Radosław Lewandowski 3k, Kamil Kotowicz 1g, Artur Neć 3k, Paweł Wandiuk 3k, Marek Jacek 4k.

REJONOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 15.02.2018 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie została rozegrana Rejonowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkolnego Związku Sportowego. Dobrze spisała się  drużyna naszej szkoły występująca w składzie: Rafał Biszczanik uczeń klasy I k oraz Daniel Mroczkowski uczeń klasy III k.
Pod opieką nauczyciela Artura Rachańskiego zdobyła IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!