REJONOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

Tym razem Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym odbyła się w Werbkowicach, gdzie na bardzo okazałej  hali rozstawiono 16 stołów.  W dniu 31.01.2019 do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, po 2 z każdego powiatu. Warto podkreślić, że przy bardzo wyrównanej  rywalizacji często pojedyncze piłki decydowały o wyniku końcowym. Naszą szkołę reprezentował  Rafał Biszczanik z klasy II k i Daniel Mroczkowski z IV h. Po wygraniu  (3 do 2) z uczniami I LO w Zamościu w kolejnym pojedynku, o wejście do finału, przegrywamy z ZS 2 Hrubieszów (1 do 3). Nasze IV miejsce to efekt wygrania z ZS 3 Tomaszów (3 do 0) i przegrania z ZSP 3 Zamość (2 do 3).

POWIATOWA LICEALIADA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

Po raz kolejny, Powiatowa Liceliada w Drużynowym Tenisie Stołowym, odbyła się w hali sportowej naszej szkoły. Bazując na wyposażeniu Tomaszowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół Mechanik”, odbyła się sportowa rywalizacja wszystkich tomaszowskich szkół średnich. W dniu 23 stycznia 2019 roku, podopieczni Artura Rachańskiego: Rafał Biszczanik kl. II k i Daniel Mroczkowski kl. IV k, wygrali wszystkie mecze i awansowali do rozgrywek rejonowych.

Wyniki chłopców:

1. ZS nr 4 „Mechanik”,
  2. ZS nr 3 „Budowlanka”,
  3. ZS nr 1 „Ogólniak”,
  4. ZS nr 2 „Ekonomik,
  5. ZDZ Tomaszów Lub.

POWIATOWA LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

22 stycznia 2019 r. w hali sportowej ZS Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim odbyła się Licealiada powiatowa w piłce siatkowej chłopców. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym a najlepszą drużyną okazała się reprezentacja  ZS Nr 4 wygrywając wszystkie mecze, drugie miejsce zajął ZS Nr 1, trzecie ZS Nr 2 a czwarte ZS Nr 3.

Szkołę reprezentowali:

• Hejzner Samuel 4k,
  • Radwański Piotr 4k,
  • Lewandowski Radosław 4k,
  • Trynda Szymon 4k,
  • Korga Jakub 1k,
  • Kotowicz Bartłomiej 4k,
  • Neć Artur 4k,
  • Wandiuk Paweł 4k,
  • Malec Maciej 1k,
  • Kotowicz Kamil 2g,
  • Skabluk  Bartłomiej  4h

Gratulujemy!!!

MISTRZOSTWA POWIATU TOMASZOWSKIEGO LZS SZKÓŁ ŚREDNICH

10 grudnia 2018 r. w hali sportowej ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim w dniu  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS szkół średnich zorganizowane przez Radę Powiatowa Zrzeszenia LZS ze środków Zarządu Powiatu. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym a najlepszą drużyną okazała się reprezentacja gospodarzy - ZS Nr 2, drugie miejsce zajął ZS Nr 4, trzecie ZS Nr 3 a czwarte ZS Nr 1. Zawodnicy otrzymali medale, puchary oraz dyplomy które wręczał wicestarosta tomaszowski Jarosław Korzeń.

Szkołę reprezentowali:
Hejzner Samuel 4k, Radwański Piotr 4k, Lewandowski Radosław 4k, Trynda Szymon 4k, Korga Jakub 1k, Kotowicz Bartłomiej 4k, Neć Artur 4k, Byś Mikołaj 1h, Greszata Kacper 1h, Malec Maciej 1k, Kotowicz Kamil 2g.

Gratulujemy!!!

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

06.12.2018 r. w Zespole Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim, jak co roku, rozegrane  zostały Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach po wcześniejszych eliminacjach w poszczególnych klasach, uczestniczyło 7 zawodniczek i 37 zawodników.
Zwycięzcom gratulował i pamiątkowe dyplomy wręczył Pan Wicedyrektor Ryszard Jałowiec. Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego, a sędzią głównym był Artur Rachański.
Oto wyniki:
Dziewczęta: I miejsce Dominika Ratowska,  II – Patrycja Smolińska,  III - Kamila Jankowska.
Chłopcy:  I miejsce Rafał Biszczanik,  II - Daniel Mroczkowski,  III - Artur Neć.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy.

REJONOWA LICEALIADA LEKKOATLETYCZNA W ZAMOŚCIU

Sukcesy naszych uczniów na zawodach etapu rejonowego Licealiady Lekkoatletycznej w Zamościu.

Pierwsze miejsce w swoich konkurencjach wywalczyli: Robert Wiatrzyk – bieg na dystansie 1500m oraz Sebastian Gromek – pchnięcie kulą. Brązowy medal otrzymał Krystian Majdanik w rzucie oszczepem. Trzeci wynik osiągnęła nasza sztafeta 4x100m w składzie: Arkadiusz Greszta, Kamil Frąc, Gabriel Dyl, Michał Mandziuk. Szkołę reprezentowali również: Makohon Kacper  – pchnięcie kulą, Mazur Jakub – skok w dal. Gratulacje!!!

Opiekunowie: Małgorzata Turowska, Mirosław Drzewosz