POWIATOWA LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

W dniu 10.03.2017 odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej Chłopców, w której reprezentanci naszej szkoły zajęli II miejsce. W pierwszym meczu pokonaliśmy reprezentację Zespołu Szkół Nr 2 po dogrywce 46:44. W drugim meczu nasza drużyna uległa ekipie z "Ogólniaka" 15:40. Całe zawody wygrał Zespół Szkół Nr 1 wygrywając również z Zespołem Szkół Nr 2 wynikiem 46:22.
Reprezentacja Zespołu Szkół Nr 4 wystąpiła w składzie: Bartmański Szymon 4g, Brożko Mateusz 2k, Bukała Łukasz 4g, Bukała Mateusz 4g, Burda Maciej 4h, Łaba Szymon 4h, Miszczyszyn Paweł 4h, Nocek Konrad 4g, Wawrzusiszyn Karol 4g.

LICEALIADA POWIATOWA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

• Kotowicz Bartłomiej 2 k
  • Gromek Sebastian 2 k

POWIATOWA LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W dniu 14.02.2017r. odbyły się mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Katarzyna Borys 1k, Dorota Jasińska 2b, Gabriela Krzyszycha 2b, Oliwia Małysza 1k, Magda Miszczak 3b, Magda Pakuła 1k, Agnieszka Wiatrzyk 1k zajęła IV miejsce.
Opiekun: Mirosław Drzewosz

III MIEJSCE W REJONOWEJ DRUŻYNOWEJ LICEALIADZIE W TENISIE STOŁOWYM

Drużyna naszej szkoły w składzie Daniel Mroczkowski uczeń klasy II k oraz Sebastian Kłak uczeń klasy IIa bardzo dobrze zagrała zdobywając III miejsce w Rejonowej Drużynowej Licealiadzie w  Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w dniu 16.02.2017 roku w Hrubieszowie. Opiekunem drużyny był Artur Rachański.

Gratulujemy!!!

8. Borowik Aleksander 1h
  9. Wawryca Sebastian 3k

DRUŻYNOWA POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 31.01.2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim została rozegrana Drużynowa Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Szkolnego Związku Sportowego. Bardzo dobrze spisała się  drużyna naszej szkoły występująca w składzie: Daniel Mroczkowski uczeń klasy II k  i Sebastian Kłak uczeń klasy II a. Pod opieką nauczyciela Artura Rachańskiego zdobyła pierwsze miejsce i uzyskała tytuł mistrzów powiatu oraz awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym, które odbędą się 16 lutego 2017 roku w Hrubieszowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!