ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA

7 czerwca 2018 rozegrane zostały w naszej szkole Zawody w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora ZS NR 4.
Puchar Przechodni zdobyła drużyna klasy Ia.
Gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych zawodów
Zdjęcia Gabriel Wołoszyn - IIIg

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU TOMASZOWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

5 marca 2018 roku w hali Powiatowego Międzyszkolnego Centrum Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim zostały rozegrane Mistrzostwach Powiatu Tomaszowskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja naszych dziewcząt zajęła II miejsce.

Skład zespołu:

• Gardecka Klaudia klasa 2b
  • Kania Sylwia klasa 3h
  • Ratowska Dominika klasa 3h
  • Borys Paulina klasa 2k
  • Pakuła Magda klasa 2k
  • Małysza Oliwia klasa 2k
  • Grzeszczuk Natalia klasa 2g
  • Wiatrzyk Agnieszka klasa 2k
  • Czarnopyś Milena klasa 1h

Wyniki:

• ZS1 Tomaszów ; ZS2 Tomaszów – 0:0
  • ZS4 Tomaszów ; ZS1 Tomaszów – 2:0
  • ZS2 Tomaszów ; ZS4 Tomaszów – 3:0

Gratulujemy!!!

LICEALIADA POWIATOWA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

/Hala ZS Nr 1, 21.02.2018/.

W grupie I Mechanik zwyciężając najpierw LO Łaszczów  w setach 2:0, następnie LO Nr 1 w setach 2:0 zajął pierwsze miejsce.
W finale Mechanik pokonał zwyciężcę II grupy Ekonomik w setach 2:0.

Wyjściową szóstkę tworzyli: Dawid Umiński 4k, Tomasz Umiński 4k, Samuel Hejzner 3k, Szymon Trynda 3k, Bartłomiej Kotowicz 3k i Marcin Malec 4g. Zawodnicy rezerwowi: Radosław Lewandowski 3k, Kamil Kotowicz 1g, Artur Neć 3k, Paweł Wandiuk 3k, Marek Jacek 4k.

REJONOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 15.02.2018 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie została rozegrana Rejonowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkolnego Związku Sportowego. Dobrze spisała się  drużyna naszej szkoły występująca w składzie: Rafał Biszczanik uczeń klasy I k oraz Daniel Mroczkowski uczeń klasy III k.
Pod opieką nauczyciela Artura Rachańskiego zdobyła IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy !!!

I MIEJSCE W POWIATOWEJ DRUŻYNOWEJ LICEALIADZIE W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW ORAZ IV MIEJSCE DZIEWCZĄT

Drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Rafał Biszczanik Ik i Daniel Mroczkowski IIIk bardzo dobrze zagrała zdobywając I miejsce w Powiatowej Drużynowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym  i uzyskała awans na mistrzostwa województwa, które zostaną rozegrane 23.02.2018r. w Hrubieszowie, natomiast drużyna dziewcząt w składzie:  Kurdziel  Julia I b, Pakuła Magda II k, Małysza Oliwia II k zajęła IV miejsce.  Zawody odbyły się w dniu 16.11.2017 roku w Sali Zespołu Szkół Nr 4 w Tomaszowie Lubelskim. Opiekunem drużyny był Artur Rachański.

Gratulujemy!

MISTRZOSTWA POWIATU LZS W PIŁCE SIATKOWEJ O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO /ZS NR 1, 07.11.2017/

1. Mechanik  –  Ekonomik  2 :0
  2. Mechanik  –  LO  2 : 0