II MIEJSCE W ETAPIE POWIATOWYM I III W ETAPIE REJONOWYM SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZS

W dniu 30 września 2021 roku na terenie obiektów sportowych przy Zespole Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim odbyły się zawody etapu powiatowego Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej SZS. Nasza drużyna uplasowała się na drugim miejscu i wywalczyła awans do etapu rejonowego.
Zawody Rejonowej Ligi Lekkoatletycznej przeprowadzono w dniu 7 października 2021 roku na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po zaciętej rywalizacji z drużynami z powiatu zamojskiego, tomaszowskiego, krasnostawskiego i hrubieszowskiego reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce.

Reprezentacja Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych:
Bieg na dystansie 100 m.: Mandziuk Michał klasa 4h, Malec Maciej Wojciech klasa 4k, Malec Maciej klasa 4k, Hurkała Nikodem klasa 1t, Prucnal Mateusz klasa 3l.
Bieg na dystansie 400 m.: Ważny Jakub klasa 3m, Surmacz Fabian klasa 2d, Błaszczak Kacper klasa 1s, Kowalski Konrad klasa 3l.
Skok w dal: Borkowski Patryk klasa 3m, Hurkała Nikodem klasa 1t, Malec Maciej klasa 4k.
Pchnięcie kulą: Kliszczewski Maciej klasa 4k, Wójtowicz Mateusz klasa 3m, Koperwas Jakub klasa 3d, Zając Nikodem klasa 2s.
Rzut oszczepem: Chmielewski Remigiusz klasa 4g.
Bieg na dystansie 1500 m.: Ciećko Patryk klasa 4h, Gardecki Jakub klasa 1s, Frąc Kacper klasa 3m.
Sztafeta 4x100 m.: Mandziuk Michał klasa 4h, Surmacz Fabian klasa 2d, Malec Maciej Wojciech klasa 4k, Malec Maciej klasa 4k.

Opiekunowie reprezentacji ZSTM: Małgorzata Turowska, Monika Iwanicka-Górnik

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

II i III miejsce w turnieju piłki nożnej halowej

W dniu 21.09.2021 w hali LO II odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Dziewczęta naszej szkoły zajęły II miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na  III miejscu.
Reprezentacja dziewcząt: Anna Żuk 3l, Semczyszyn Sylwia 4h, Skóra Gabriela 4h, Gmitrowicz Klaudia 3l, Surmacz Kamila 3l, Majerska Oliwia 2l, Palak Julia 2l, Wawryca Martyna 4h, Kiszczuk Marcelina 4h, Forlańska Malwina 4h, Dudzińska Maja 3l, Luchowska Aurelia 3l.
Chłopcy wystąpili w składzie: Skiba Łukasz 3k, Kurzępa Mateusz 3g, Kowalski Konrad 3l, Żurawski Kacper 2l, Surmacz Fabian 2d, Dźwierzyński Wiktor 1l, Droździel Jakub 1l, Gardecki Jakub 1s, Ligęza Oliwier 2l.

HALOWY TURNIEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO

W środę 04.03.2020 roku w hali II LO w Tomaszowie Lubelskim odbył się turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Starosty Tomaszowskiego. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach 3-zespołowych.

W pierwszej grupie rywalizowały zespoły z Ogólniaka, Budowlanki i III liceum z Zamościa, natomiast w drugiej grupie Mechanik po pokonaniu RCEZ z Biłgoraja 3:1 i porażce z Ekonomikiem 1:2 w ćwierćfinale pokonał Budowlankę 3:2. W meczu finałowym Mechanik wygrał z III liceum z Zamościa po rzutach karnych 2:1, w normalnym czasie gry 0:0. Królem strzelców został Adam Wlaź.

Szkołę reprezentowali: Łukasz Skiba 1k, Adam Wlaź 3a, Maciej Szewc 3a, Mateusz Kurzępa 1g, Dawid Pabiś 1m, Bartosz Romaniszyn 1m, Jakub Ważny 1m, Maksymilian Kędzierawski 1l, Bartosz Wołoszyn 1l, Jakub Buczak 1d, Mikołaj Słotwiński 1l.

HALOWY TURNIEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO

W dniu 03.03.2020 roku w hali II LO w Tomaszowie Lubelskim odbył się turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół średnich o Puchar Starosty Tomaszowskiego. Rywalizowano w systemie ,,każdy z każdym”.  Nasz zespół uplasował się na III miejscu tych rozgrywek.

Klasyfikacja końcowa:

• I miejsce- II LO
  • II miejsce-I LO
  • III miejsce- ZSTM
  • IV miejsce- ZSTZ

Naszą szkołę reprezentowały: Pakuła Magda (kapitan), Buczak Kinga, Skóra Gabriela, Semczyszyn Sylwia, Luchowska Aurelia, Gmitrowicz, Klaudia, Dudzińska Maja, Surmacz Kamila, Lisowska Kamila, Żuk Anna. Opiekunem podczas zawodów był Kiszczuk Mateusz.

REJONOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

W środę 26.02.2020 roku w hali I LO w Tomaszowie Lubelskim odbyła się Rejonowa Licealiada chłopców w piłce siatkowej. Rozgrywki toczyły się na dwóch grupach do dwóch wygranych setów.
W pierwszej grupie rywalizowały zespoły z Ogólniaka, Ekonomika i Łaszczowa, natomiast w drugiej grupie Mechanik rywalizował z Budowlanką ulegając w setach 0 : 2. W meczu o trzecie miejsce Mechanik pokonał Ogólniak 2 : 0.

Szkołę reprezentowali: Przednowek Szymon 4h, Forlański Paweł 4h, Frąc Kamil 3k, Korga Jakub 2k, Malec Maciej 2k, Radwański Bartłomiej 1s, Sienkiel Jakub 1s, Kurzępa Mateusz 1g, Kowalski Konrad 1l.

REJONOWA LICEALIADA DZIEWCZĄT W PIŁCE SIATKOWEJ

W poniedziałek 24.02.2020 roku w hali I LO w Tomaszowie Lubelskim odbyła się Rejonowa Licealiada dziewcząt w Piłce Siatkowej. Rozgrywki toczyły się na dwóch boiskach w systemie gry ,,każdy z każdym” do 2 wygranych setów. W zmaganiach brały udział 4 zespoły. W wyniku zaciętej rywalizacji padły następujące wyniki naszej drużyny: 2:0 I LO-ZSTM,  2:0 ZSTZ-ZSTM, 2:1 ZSTM- II LO.
Drużyny zajęły następujące miejsca:

• I miejsce - I LO
  • II miejsce - ZSTZ
  • III miejsce - ZSTM
  • IV miejsce - II LO

Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Grądz Edyta (kapitan), Dembicka Lidia, Luchowska Autelia, Buczak Kinga, Mróz Diana, Muzyczuk Dominika, Piotrowicz Martyna, Smolińska Paulina, Gmitrowicz Klaudia oraz Surmacz Kamila zajęły III miejsce.
Opiekunem młodzieży była Ewelina Pleskacz.