MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Wyniki Mistrzostw Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w  Tomaszowie Lubelskim w tenisie stołowym rozegranych w dniu 22.11.2019r.

Dziewczęta:
1. Małgorzata Górska 1h
2. Emilia Rejman 1h
3. Patrycja Smolińska 3b
4. Julia Kurdziel  3b
5. Wioletta Sądej 2h
6. Sylwia Semczyszyn 2h
7. Julia Chanas  1e

Chłopcy:
1. Rafał  Biszczanik 3k,
2. Maciej Malec 2k,
3. Konrad Kowalski 1l,
4. Mateusz Górski 3a,
5-6. Dominik Kisiel 3a,  Jakub Klimczuk 1h,
7-8. Krystian  Smoluch 2b,   Marcin Wybranowski 2a,
9-12. Patryk Puźniak2g, Mario Radomski 3k, Patryk Rachański 2c, Jakub Sienkiel 1s,
13-16. Kamil Frąc 3k, Hubert Łukowski 2c, Jakub Stempka 2a, Patryk Palak 2b,
17-24. Mateusz Iwaniur 3a(vo), Piotr Rogulski 3h, Przemysław Kukiełak 1m, Wojciech Mazurek 2k, Krystian Pilipiec 1l,  Piotr Grela 2h, Krystian Majdanik 3g, Jakub Ważny 1m
25-32. Paweł Zięba 4k, Piotr Szymani 2g,  Bartek Żurakowski 4k, Wiktor Kuzdra 3h, Mateusz Zając 1s, Szymon Harbuz 2g, Paweł Czapliński 3b, Patryk Ciećko 2h,
33-41. Wojciech  Biszczad 4k, Paweł Koper 1s, Michał Sołtysiak 3k, Jakub Kielar 2k, Remigiusz Chmielowski 2g, Krystian  Dobrowolski 3g, Szymon Marek 1s , Paweł Cymbała 4k, Michał Mielniczuk 3h.  

Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego, a sędzią głównym był Artur Rachański.
Zwycięzcom gratulujemy !!!

ROBERT WIATRZYK MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

W dniu 17 października 2019 roku uczniowie ZSTM Robert Wiatrzyk i Maciej Wojciech Malec zostali uhonorowani przez dyrektora ZSTM pana Janusza Jońca nagrodą finansową za szczególne osiągnięcia sportowe.
Uczniowie ci reprezentowali szkołę podczas zawodów Indywidualnej Ligi Lekkoatletycznej na etapie rejonowym i uzyskali awans do etapu wojewódzkiego w którym Robert Wiatrzyk wywalczył pierwsze miejsce w biegu na dystansie 1500 m.
Do zawodów uczniów przygotowywały p. Monika Iwanicka-Górnik i p. Małgorzata Turowska.
Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy.

 

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM

W dniach 4-6.X.2019 r. rozegrane zostały w Łodzi XXIX Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym oraz XVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski.

  • I miejsce - Artur  Rachański w kategorii 51-60 lat
  • II miejsce drużyna województwa lubelskiego w składzie: Marcin Grzyb, Krzysztof Barszcz, Artur Rachański.

Gratulujemy!!!

MISTRZOSTWA POLSKI W WYCISKANIU SZTANGI

12 maja odbyły się w Pruszkowie Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc do lat 17.
Uczeń klasy Ig Jan Pastuszek zajął w nich I miejsce.


Gratulujemy!!!

WOJEWÓDZKA LICEALIADA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Bardzo podobnie, do zawodów rejonowych, przebiegała rywalizacja podczas Wojewódzkiej Licealiady w Bigach Przełajowych, rozegranej na tomaszowskich trasach biegowych Siwej Doliny w dniu 03.04.2019 roku. Od startu do mety prowadził Robert Wiatryk, pozostawiając daleko w tyle ponad 60 zawodników reperezntujących wszystkie szkoły średnie z województwa lubelskiego. Robert jest uczniem klasy III h i od kilku lat trenuje u pana Tomasza Wawrzusiszyna, stale poprawiając swoje rekordy życiowe. W zawodach rejonowych, obok nowego Mistrza Województwa z Mechanika, naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Dorosz klasa II a, Bartłomiej Skabluk klasa IV h, Michał Sołtysiak klasa II k i Patryk Ciećko klasa I h.
Zawodników skutecznie zmobilizowali: Małgorzata Turowska i Mirosław Drzewosz.

DRUGIE MIEJSCE MECHANIKA W PIŁCE SIATKOWEJ

05 marca 2019 r. w hali sportowej ZS Nr 2  w Hrubieszowie odbyła się Licealiada rejonowa w piłce siatkowej chłopców. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym a najlepszą drużyną okazali się   gospodarze z liceum Staszica wygrywając z Rolniczakiem z Zamościa i Mechanikiem po 2:0. W meczu o drugie miejsce Mechanik  pewnie pokonał  Rolniczaka 2:0.

Szkołę reprezentowali: Hejzner Samuel 4k, Radwański Piotr 4k, Lewandowski Radosław 4k, Trynda Szymon 4k, Kotowicz Bartłomiej 4k, Neć Artur 4k, Wandiuk  Paweł 4k, Skabluk Bartłomiej  4h , Malec Maciej 1k, Kotowicz Kamil 2g, Byś  Mikołaj 1h, Korga Jakub 1k.