II MIEJSCE W ETAPIE POWIATOWYM I III W ETAPIE REJONOWYM SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ SZS

W dniu 30 września 2021 roku na terenie obiektów sportowych przy Zespole Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim odbyły się zawody etapu powiatowego Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej SZS. Nasza drużyna uplasowała się na drugim miejscu i wywalczyła awans do etapu rejonowego.
Zawody Rejonowej Ligi Lekkoatletycznej przeprowadzono w dniu 7 października 2021 roku na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po zaciętej rywalizacji z drużynami z powiatu zamojskiego, tomaszowskiego, krasnostawskiego i hrubieszowskiego reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce.

Reprezentacja Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych:
Bieg na dystansie 100 m.: Mandziuk Michał klasa 4h, Malec Maciej Wojciech klasa 4k, Malec Maciej klasa 4k, Hurkała Nikodem klasa 1t, Prucnal Mateusz klasa 3l.
Bieg na dystansie 400 m.: Ważny Jakub klasa 3m, Surmacz Fabian klasa 2d, Błaszczak Kacper klasa 1s, Kowalski Konrad klasa 3l.
Skok w dal: Borkowski Patryk klasa 3m, Hurkała Nikodem klasa 1t, Malec Maciej klasa 4k.
Pchnięcie kulą: Kliszczewski Maciej klasa 4k, Wójtowicz Mateusz klasa 3m, Koperwas Jakub klasa 3d, Zając Nikodem klasa 2s.
Rzut oszczepem: Chmielewski Remigiusz klasa 4g.
Bieg na dystansie 1500 m.: Ciećko Patryk klasa 4h, Gardecki Jakub klasa 1s, Frąc Kacper klasa 3m.
Sztafeta 4x100 m.: Mandziuk Michał klasa 4h, Surmacz Fabian klasa 2d, Malec Maciej Wojciech klasa 4k, Malec Maciej klasa 4k.

Opiekunowie reprezentacji ZSTM: Małgorzata Turowska, Monika Iwanicka-Górnik