MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ NR4 W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY 2012/2013

W dniach 8-12 października 2012r. odbyły się międzyklasowe rozgrywki w ramach Mistrzostw ZS Nr4 w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.
W turnieju wzięło udział 18 klas, 216 uczniów. Rozegrano 27 meczów, strzelono 164 bramek. Finał zawodów przeprowadzono 12 października 2012r.
Tytuł MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ wywalczyła reprezentacja klasy IVg w składzie: T. Czekierda, A. Godziński, D. Gozdek, B. Jamroż, M. Karczmarczyk, P. Kijko, D. Lewczuk, P. Majdanik, K. Pitura, D. Poźniak, K. Redka, S. Szeliga, Ł. Urbański.
Wicemistrzem szkoły została reprezentacja klasy IVk w składzie: D. Bubczyk, P. Czachor, K. Czuchaj, D. Gromek, J. Kubiszyn,  M. Maciejko, P. Malicki, M. Mochol,  B. Nocek, M. Szczerba, P. Trześniowski, M. Zbroniec, M. Zieńko.
Trzecie miejsce zajęła reprezentacja klasy II l w składzie: M. Czachor, P. Droździel, M. Dubel, K. Iwanicki, A. Kostrubiec, P. Mandziuk, K. Pydo, P. Redka, K. Romańczuk, K. Szałapski, A. Woszczak.
„Królem Strzelców” został Łukasz Urbański z klasy IVg (zdobył 19 bramek), wygrywając rywalizację z Patrykiem Droździelem z klasy II l (18 bramek) i Mateuszem Szczerbą z klasy IVk (11 bramek).
Tytuł „Najlepszego Zawodnika” przyznano Bartoszowi Jamrożowi z klasy IVg.