MISTRZOSTWA POWIATU TOMASZOWSKIEGO LZS SZKÓŁ ŚREDNICH

10 grudnia 2018 r. w hali sportowej ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim w dniu  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS szkół średnich zorganizowane przez Radę Powiatowa Zrzeszenia LZS ze środków Zarządu Powiatu. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym a najlepszą drużyną okazała się reprezentacja gospodarzy - ZS Nr 2, drugie miejsce zajął ZS Nr 4, trzecie ZS Nr 3 a czwarte ZS Nr 1. Zawodnicy otrzymali medale, puchary oraz dyplomy które wręczał wicestarosta tomaszowski Jarosław Korzeń.

Szkołę reprezentowali:
Hejzner Samuel 4k, Radwański Piotr 4k, Lewandowski Radosław 4k, Trynda Szymon 4k, Korga Jakub 1k, Kotowicz Bartłomiej 4k, Neć Artur 4k, Byś Mikołaj 1h, Greszata Kacper 1h, Malec Maciej 1k, Kotowicz Kamil 2g.

Gratulujemy!!!