WOJEWÓDZKA LICEALIADA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Bardzo podobnie, do zawodów rejonowych, przebiegała rywalizacja podczas Wojewódzkiej Licealiady w Bigach Przełajowych, rozegranej na tomaszowskich trasach biegowych Siwej Doliny w dniu 03.04.2019 roku. Od startu do mety prowadził Robert Wiatryk, pozostawiając daleko w tyle ponad 60 zawodników reperezntujących wszystkie szkoły średnie z województwa lubelskiego. Robert jest uczniem klasy III h i od kilku lat trenuje u pana Tomasza Wawrzusiszyna, stale poprawiając swoje rekordy życiowe. W zawodach rejonowych, obok nowego Mistrza Województwa z Mechanika, naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Dorosz klasa II a, Bartłomiej Skabluk klasa IV h, Michał Sołtysiak klasa II k i Patryk Ciećko klasa I h.
Zawodników skutecznie zmobilizowali: Małgorzata Turowska i Mirosław Drzewosz.