ŚWIĘTA I NOWY ROK BLISKO A TUKS NADAL AKTYWNIE

Dla działającego od kilkunastu lat, przy Zespole Szkół Techniczno – Motoryzacyjnych, Tomaszowskiego Uczniowskiego  Klubu  Sportowego „Sokół Mechanik,  ostatnie tygodnie to okres  bardzo wytężonej działalności.
Pod koniec listopada, z udziałem burmistrza pana Wojciecha Żukowskiego i członka Rady Powiatu, pana Jacka Pawłuckiego, dokonaliśmy oficjalnego wdrożenia robota treningowego do zajęć szkoleniowych. Przy okazji po raz XII rozpoczęliśmy rozgrywki  Amatorskiej  Międzywojewódzkiej Ligi Tenisa Stołowego.
W dniu 12 grudnia 2019 roku przeprowadziliśmy po raz XVIII, Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży o Puchar Starosty. W zawodach tych czołowe lokaty zajęli  uczniowie trenujący w naszym klubie.  Na uwagę zasługuje też  bardzo dobry występ uczniów  ZSTM.
Już w najbliższą sobotę TUKS „Sokół Mechanik” jest organizatorem Wojewódzkich Eliminacji do Mistrzostw Polski, na które zapraszamy do hali sportowej I LO w Tomaszowie Lubelskim.

Komunikat  końcowy  z  turnieju


Szkoła Podstawowa, dziewczęta

 1. Weronika    Kmiecik    SP Machnów Nowy
 2. Magdalena    Brodowska    SP Bełżec
 3. Martyna    Winiarczyk    SP Machnów Nowy

Szkoła Podstawowa, chłopcy

 1. Paweł    Okruch    SP Narol             (TUKS „Sokół Mechanik”)
 2. Igor    Gwiazdowski    SP 2 Tomaszów Lub.         (TUKS „Sokół Mechanik”)
 3. Eryk    Putkowski    SP Jarczów

Szkoła średnia, dziewczęta

 1. Małgorzata    Górska    ZSTM Tomaszów Lub.
 2. Julia    Dużyńska    II LO Tomaszów Lub.
 3. Weronika    Szczerba    II LO Tomaszów Lub.
 4. Emilia    Rejman    ZSTM Tomaszów Lub.

Szkoła średnia, chłopcy

 1. Adrian    Okruch    ZS Oleszyce             (TUKS „Sokół Mechanik”)
 2. Rafał    Biszczanik    ZSTM Tomaszów Lub.     (TUKS „Sokół Mechanik”)
 3. Krystian    Czop    II LO Tomaszów Lub.         (TUKS „Sokół Mechanik”)
 4. Maciej        Malec        ZSTM Tomaszów Lub.