REJONOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

W dniu 05.02.2020 r w hali I LO w Hrubieszowie odbyła się Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym chłopców. Turniej rozgrywany był w systemie do dwóch przegranych meczów. Pierwszym przeciwnikiem był zespół I LO w Krasnymstawie z którymi to nasi zawodnicy wygrali.
Kolejnym rywalem była drużyna gospodarzy czyli I LO w Hrubieszowie. Po bardzo zaciętej grze udało się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść co otworzyło nam szansę gry o I miejsce w turnieju a także otrzymanie przepustki gry w finale wojewódzkim. Po trudnym meczu lepsze okazało się III LO Zamość, a w meczu o II miejsce przegraliśmy z ZSP 3 Zamość.
Ostatecznie nasza szkoła zajęła bardzo wysokie III miejsce. Uczniowie reprezentujący szkołę: Rafal Biszczanik, Maciej Malec, Konrad Kowalski.
Opiekunem podczas wyjazdu był Mateusz Kiszczuk