REJONOWA LICEALIADA DZIEWCZĄT W PIŁCE SIATKOWEJ

W poniedziałek 24.02.2020 roku w hali I LO w Tomaszowie Lubelskim odbyła się Rejonowa Licealiada dziewcząt w Piłce Siatkowej. Rozgrywki toczyły się na dwóch boiskach w systemie gry ,,każdy z każdym” do 2 wygranych setów. W zmaganiach brały udział 4 zespoły. W wyniku zaciętej rywalizacji padły następujące wyniki naszej drużyny: 2:0 I LO-ZSTM,  2:0 ZSTZ-ZSTM, 2:1 ZSTM- II LO.
Drużyny zajęły następujące miejsca:

  • I miejsce - I LO
  • II miejsce - ZSTZ
  • III miejsce - ZSTM
  • IV miejsce - II LO

Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Grądz Edyta (kapitan), Dembicka Lidia, Luchowska Autelia, Buczak Kinga, Mróz Diana, Muzyczuk Dominika, Piotrowicz Martyna, Smolińska Paulina, Gmitrowicz Klaudia oraz Surmacz Kamila zajęły III miejsce.
Opiekunem młodzieży była Ewelina Pleskacz.