HALOWY TURNIEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO

W środę 04.03.2020 roku w hali II LO w Tomaszowie Lubelskim odbył się turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Starosty Tomaszowskiego. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach 3-zespołowych.

W pierwszej grupie rywalizowały zespoły z Ogólniaka, Budowlanki i III liceum z Zamościa, natomiast w drugiej grupie Mechanik po pokonaniu RCEZ z Biłgoraja 3:1 i porażce z Ekonomikiem 1:2 w ćwierćfinale pokonał Budowlankę 3:2. W meczu finałowym Mechanik wygrał z III liceum z Zamościa po rzutach karnych 2:1, w normalnym czasie gry 0:0. Królem strzelców został Adam Wlaź.

Szkołę reprezentowali: Łukasz Skiba 1k, Adam Wlaź 3a, Maciej Szewc 3a, Mateusz Kurzępa 1g, Dawid Pabiś 1m, Bartosz Romaniszyn 1m, Jakub Ważny 1m, Maksymilian Kędzierawski 1l, Bartosz Wołoszyn 1l, Jakub Buczak 1d, Mikołaj Słotwiński 1l.