MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ NR4 W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY 2012/2013

W dniach 8-12 października 2012r. odbyły się międzyklasowe rozgrywki w ramach Mistrzostw ZS Nr4 w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły.
W turnieju wzięło udział 18 klas, 216 uczniów. Rozegrano 27 meczów, strzelono 164 bramek. Finał zawodów przeprowadzono 12 października 2012r.
Tytuł MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ wywalczyła reprezentacja klasy IVg w składzie: T. Czekierda, A. Godziński, D. Gozdek, B. Jamroż, M. Karczmarczyk, P. Kijko, D. Lewczuk, P. Majdanik, K. Pitura, D. Poźniak, K. Redka, S. Szeliga, Ł. Urbański.
Wicemistrzem szkoły została reprezentacja klasy IVk w składzie: D. Bubczyk, P. Czachor, K. Czuchaj, D. Gromek, J. Kubiszyn,  M. Maciejko, P. Malicki, M. Mochol,  B. Nocek, M. Szczerba, P. Trześniowski, M. Zbroniec, M. Zieńko.
Trzecie miejsce zajęła reprezentacja klasy II l w składzie: M. Czachor, P. Droździel, M. Dubel, K. Iwanicki, A. Kostrubiec, P. Mandziuk, K. Pydo, P. Redka, K. Romańczuk, K. Szałapski, A. Woszczak.
„Królem Strzelców” został Łukasz Urbański z klasy IVg (zdobył 19 bramek), wygrywając rywalizację z Patrykiem Droździelem z klasy II l (18 bramek) i Mateuszem Szczerbą z klasy IVk (11 bramek).
Tytuł „Najlepszego Zawodnika” przyznano Bartoszowi Jamrożowi z klasy IVg.

LIGA LEKKOATLETYCZNA

 

 

11 października 2012r. w Zamościu odbył się etap rejonowy Ligi Lekkoatletycznej organizowanej przez Szkolne Związki Sportowe.
Nasza reprezentacja zajęła II miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego.

Skład:

  • Bieg 100m: Dominik Kopeć IId, Patryk Droździel IIl, Sebastian Żurawski Ik
  • Bieg 400m: Paweł Mazur Ib, Bartłmiej Laszczak IIg, Bartłomiej Pudełko Ik
  • Bieg 1500m: Patryk Czoska Ik, Jarosław Czop Ik
  • Skok w dal: Szymon Rajtak IVh, Piotr Kijko IVg, Mateusz Chmurzyński IIIl
  • Pchnięcie kulą: Mateusz Joniec IVg, Łukasz Legieć Ia, Szymon Wawrzusiszyn IIIc
  • Sztafeta 4 x 100m: Patryk Droździel, Dominik Kopeć, Paweł Mazur, Szymon Rajtak

 

Opiekunowie: Monika Górnik, Małgorzata Turowska, Mirosław Drzewosz

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w etapie powiatowym Sztafetowych Biegów Przełajowych, organizowanych przez Szkolne Związki Sportowe.  Zawody odbyły się 27 września 2012r. na obiektach OSiR „TOMASOVIA” w Tomaszowie Lubelskim.
Skład reprezentacji: Czoska Patryk Ik, Szeliga Sebastian IVg,  Mamrocha Bartłomiej Ik, Atalski Paweł Ig, Redka Pzemysław IIl, Malec Paweł IIIl, Laszczak Bartłomiej IIg, Mazur Paweł Ib,  Kowalczuk Krystian IIIl, Wawrzusiszyn Michał IVg.

Opiekunowie: Monika Górnik, Małgorzata Turowska.